CM.028

[Celkem: 5    Průměr: 4.2/5]

AK47 od firmy CYMA.

Začínáme s airsoftem
Pokud uvažujete, že byste chtěli začít s airsoftem ale nechcete hned ze startu utratit příliš mnoho, je tento článek právě pro vás.
Pro začátek budete vybírat zbraň a ochranné brýle.
Dle našich zkušeností je v poměru cena/výkon nejlepší zbraní do začátku AK-47 od firmy CYMA prodávaný pod označením cm.028. Cm.028 se vyznačuje dostatečným výkonem, příznivou cenou a dobrou spolehlivostí. Máme zkušenost s tím, že tato airsoftová zbraň, funguje bez oprav s původní baterií již 6 let, ale záleží to kus od kusu. Zbraň cm.028 je lehká (2,6kg), výkonná (110-115m/s s 0,20g kuličkami), má vysokokapacitní kovový zásobník na 600bb. Cena cm.028 je okolo 2800 Kč. Ke zbrani dostanete i baterii a nabíječku jako dárek. Dále je v balení výtěrák hlavně, jednoduchý popruh, klíč seřízení mušky, vzorek kuliček a návod.

Cm.028 je vyrobena z abs plastu a kovu. Mechabox a vnitřní díly jsou kovové. Hlaveň má délku 455mm a vnitřní průměr 6,03mm. Hop-up je regulovatelný, plastový. Mechabox je kovový, píst má jeden kovový zub, tryska je plastová, ozubená kola jsou kovová. Předpažbí, pažbička a pažba jsou vyrobeny z plastové imitace dřeva.

 

 

Zbraň umožňuje střelbu jednotlivými ranami i střelbu dávkou (lidově automatem).
 
Přepínač střelby má 3 polohy, zajištěno, dávka, jednotlivě.
Dostřel této zbraně se správně nastaveným hop-upem a kuličkami 0,20g přesahuje 40 metrů. Zbraň je díky dlouhé hlavni ve srovnání s jinými zbraněmi ve své cenové relaci i nadprůměrně přesná.
Tuto zbraň doporučuji každému, kdo chce začít s airsoftem a mít zbraň, se kterou se může rovnat ostatním hráčům.
Se zbraní cm.028 jsem taky začínal, vydržela mi od roku 2009 do roku 2012. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *